Najnowsza zabawa na szkolenia team building – kurs trenerski

Informujemy Państwa, iż w naszym szerokim portfolio gier dla branży Małych i Średnich Przedsiębiorstw, stowarzyszen niezarobkowych i urzędów publicznych od zeszłego kwartału promujemy symulację szkoleniową: Komiczne zawody w szalonym wariancie zabawy w Bliski Wschód (Roboczy tytuł tej gry jest do dopracowania – natomiast pokazuje sens zadania.)
Proponowaną grę wykorzystujemy na warsztatach z kreatywności, z rozwiazywania konfliktów i na wyjazdach integracyjnych. Gra jest użyteczna również na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Główne jej wykorzystanie to Licencjonowane Szkolenia Menedżerskie.

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Zagadnienia merytoryczne w ramach zabawy: wewnątrzsterowana postawa w pracy
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Bułgaria
Czas prowadzenia: 45 minut
Liczba uczestników: co najmniej 8, maksymalnie 18.
Rekwizyty niezbędne moderatorowi symulacji: platforma do balansowania – sztuk siedem, pistolet do kartuszy – sztuk dziesięć, lupa- sztuk pięć, trochę kakao, paczka fiołkowych karteczek, zgrzewarka do folii

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Anna Stachowicz Apteka „Pod Złotą Wagą”, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Zbigniew Szyszka, Zakład Drogowy – Waldemar Lewandowski, Talex Spółka Akcyjna, Tulplast Ireneusz Socha Spółka Jawna, „BELL-GRA” Grażyna Lipczyńska, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DORJA-JERCZYŃSKI Sp.j., Gmina Śrem, Gmina Kotlin, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupcy, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Liskowie, Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach, Fundacja Artbarbakan, Gminny Klub Piłkarski TARGÓWEK, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Zespołem Retta , Stowarzyszenie Amazonek „Żonkil”, Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych i Edukacyjnych „Kunszt”, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Integracji Środowiskt szkolnych „Bliżej Dziecka” , Stowarzyszenie Sadyba , Towarzystwo Kultury Teatralnej, Zespół Pieśni i Tańca Osób Niepełnosprawnych „MAZOWIACY” działający przy Fundacji Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych
Symulacja była również realizowana na kursach zawosowych z dziedziny „Inne nauki z zakresu komunikacji i informacji”

LEKTURY:
Szkoleniowcom biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry polecamy opracowania:

 • Kto jest kim. Typy osobowości dla menedżerów-Michal Čakrt
 • Winston Churchill. Lider. 25 lekcji przywództwa dla odważnych menedżerów-Alan Axelrod
 • Aktywne ćwiczenia szkoleniowe. Uczenie przez doświadczanie-Mel Silberman
 • Zarządzanie wartością w małych i średnich przedsiębiorstwach-Wiesław Pluta
 • Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu-Napoleon Hill, Clement Stone
 • Przedsiębiorczość technologiczna w małych i średnich firmach-Stefan Lachiewicz , Marek Matejun , Anna Walecka
 • Zostań swoją szefową, czyli jak stworzyć i prowadzić własną firmę-Anna Konarzewska-Żuczek

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Data: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Stargard Szczeciński, pensjonat Młynarzowy Dworek, ulica Gruzińska 35
  Cena warsztatu: 3200 złotych VAT zw. Proponujemy możliwość uiszczenia ceny w ratach – sześć rat.
  W cenie treningu zawarty jest menu lunch. Przystawka: Carpaccio z wędzonej gęsi na sałatce z rukoli. Zupa: żurek staropolski w chlebku z sosem czosnkowym. Drugie danie: Schab po lwowsku faszerowany śliwkami i orzechami w sosie jabłkowym. Deser: Fantazja owocowa z lodami. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.